eng/ pl/

KANCELARIA TŁUMACZEŃ


Moja kancelaria świadczy usługi w zakresie wszelkich tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski, w tym tłumaczeń uwierzytelnionych. Przekładamy także teksty techniczne i prawne w zakresie języka niemieckiego.

Oferuję również tłumaczenia ustne: przysięgłe, do aktów notarialnych i innych czynności urzędowych, negocjacje biznesowe oraz closingi.


DTP


Dzięki współpracy z profesjonalnych studiem DTP, mogą nam Państwo powierzyć materiały w formacie graficznym w języku źródłowym i otrzymać je z powrotem przetłumaczone i gotowe do druku w formie plików PDF.


ZAKRES USŁUG


We współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, podejmujemy się wykonania dużych i złożonych projektów tłumaczeniowych z zakresu prawa i biznesu, telekomunikacji i technologii informatycznej, ekonomii, finansów i bankowości, budownictwa, techniki morskiej i lotniczej, medycyny i farmacji, ubezpieczeń i zarządzania.


OBSZARY SPECJALIZACJI


Specjalizujemy się w tłumaczeniach dokumentów na styku prawa i techniki, prawa i technologii informatycznej oraz telekomunikacji, a także prawa i medycyny.


strona tytułowa | zakres usług | jak zlecić | referencje | o mnie